čtvrtek 9. listopadu 2017
Hrajete rok nebo dva?  Dovedete zahrát pár melodií nebo akordů? A chtěli byste si zahrát i s někým jiným, kdo má společnou hudební řeč?   Přijeďte a všechno proberte se zkušenými lektory.
Program
Jednoduché písničky a skladbičky, jak a co cvičit, hraní podle sluchu i not, motivace, hrání s ostatními nástroji, hudební teorie, večerní muzicírování a zpívání, dobré jídlo a pití, procházky a povídání...

K poslechu i nakouknutí:

Koulelo se, koulelo
Já mám koně
Ach synku, synku
Kolébavá
Vyletěla holubička
Okolo Třeboně
Široký, hluboký
Voda, voděnka
Greensleeves

a třeba i ty, které sami donesete a budete si přát zahrát...

Místo
Kurz proběhne v bývalém Kapucínském klášteře v Mnichově Hradišti. Dlouhé chodby, dřevěné podlahy a stropy, úctyhodný refektář, výhledy z oken do rozlehlé zámecké zahrady, kam se kdykoliv můžete vypravit. Zimy se bát nemusíte, v tomto klášteře je teplo a útulno.
Kurzovné, ubytování, jídlo

Cena pro účastníky kurzu činní 2200 Kč (kurzovné, stravování, pronájem společných prostor) +ubytování 500 Kč na celý kurz (v pokojích po 3 až 5 lůžkách). Pro doprovod 1000 Kč + ubytování. Sociální zařízení oddělené od pokojů.
Nabízíme zlevněné kurzovné za 1700 Kč pro studenty do 26 let, rodiče na rodičovské dovolené a seniory nad 60 let. Slevu můžou uplatnit i ti, co vymyslí ke kurzu zajímavý doprovodný program, či pro nás napíší kvalitní článek na web. Anebo se do našeho projektu harmonika.cz zapojí jiným způsobem.
Nedílnou součástí našich kurzů je výborné a zdravé jídlo, za které bude ručit kuchařský tým Janka & spol.
Doprava

Pro přihlášené řešíme spolujízdu, vždyť jedno místečko v autě se vždycky najde. Jinak do Mnichova Hradiště jezdí autobus i vlak.
Začátek kurzu je v pátek v 19 hodin, konec v neděli odpoledne.
Přihláška

Máte-li zájem se zúčastnit, stačí VYPLNIT PŘIHLÁŠKU. Po vyplnění přihlášky vám dáme vědět, zda jsou ještě volná místa, potom můžete poslat zálohu 1000 Kč (500 Kč pro doprovod). Teprve po zaplacení zálohy budete mít místo v kurzu s jistotou rezervováno. Nějaké dotazy nebo problém s vyplněním přihláškového formuláře? Ozvěte se na e-mail jindra.kelisek@gmail.com.

Nebojte se pozvat i své muzikantské kamarády! 

Takže proč nevyrazit?

Žádné komentáře:

Okomentovat